SIKÇA SORULAN SORULAR

 

 

    • ŞİFREMİ UNUTTUM, NE YAPABİLİRİM?
Her sayfanın sağ üst alanında üye girişi bölümünde bulunan "Şifremi Unuttum" bağlantısına tıklayarak üye olduğunuz e-posta adresinizi giriniz. Şifreniz e-postanıza gönderilecektir.

 

 

  • ARADIĞIM BİR ÜRÜN VAR, NASIL BULABİLİRİM?
Susluhatun.com'da yer alan herhangi bir ürüne ulaşmak için arama hizmetimizi kullanabilirsiniz.
Her sayfann üst bölümünde, mercek görselinin yanında bulunan arama kutucuğuna yazacağınız anahtar sözcük veya tanım ile tüm kategorilerde arama yapabilirsiniz.
Arama sonuç sayfası, aradığınız kritere ait ürünlerin tamamını listelemektedir.

 

 

 

  • SİPARİŞİM BANA NE ZAMAN ULAŞIR?
Susluhatun.com, siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir.

Susluhatun.com'da satışı yapılan ürünler için stok tutulmamaktadır. Ürün temin sürecinden dolayı teslimatlar ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Kargoya verilen siparişle ilgili tarafınıza e-posta gönderilmektedir.

 

Cumartesi günü 15.30'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler, sonraki Pazartesi günü işleme alınmaktadır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Ürün stokları sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte ya da nadir de olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçip size bilgi vererek, alternatif ürünler sunacak veya bilginiz dahilinde, siparişiniz iptal edilecektir.

 

 

SİPARİŞİMİ TESLİM ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.
Eğer üründe herhangi bir zarar varsa, kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.