Hakkımızda

 1-) E-Ticarette en önemli unsurun güven olduğunun farkındayız. Müşteri memnuniyeti ve güveni her şeyden önce görüyoruz.

 

2-) Sitemizde güvenli alışveriş için gerekli olan her şey mevcuttur. Sitemizde SSL sertifikamız da kuruludur.

 

 

SSL Sertifikası Nedir?

 

Sitemize kurulan SSL Sertifikası, sitemize girilen kart bilgilerinin bankaya güçlü bir şifreleme algoritması ile şifrelenerek gönderilmesini sağlar. Bu sayede kart bilgilerinizi hiç kimsenin görmemesi sağlanmış olur.

(Buna sitenin kendisi de dahildir. Kart bilgileriniz doğrudan bankaya gönderilir.)

  

 

Peki Sitenizde SSL Sertifikasının kurulu olduğunu nasıl anlarım?:

 

SSL Sertifikası kurulu olduğunda, tarayıcının adres çubuğunda, sol tarafta yeşil bir kilit simgesi belirir. Bazı tarayıcılarda da Yeşil kilitle birlikte "Güvenli Bağlantı" yazısı çıkar. Ödeme sayfasına gittiğinizde bu kilidi veya "Güvenli Bağlantı" yazısını arayınız. SSL Sertifikasının geçerlilik süresini ve siteye kurulu olup olmadığını anlamanın başka bir yolu da basitçe google'a "SSL Sorgula" yazarak, gelen sonuçlardan birine tıklayarak sorgulama yapmaktır. Açtığınız bağlantıda, sorgulamak istediğiniz sitenin adresini girerek, sitede SSL bulunup bulunmadığını ve sertifikanın ne zamana kadar geçerli olduğunu görebilirsiniz.

 

Örnek olarak, sitemize ait 19 Temmuz 2017 tarihinde yapılan SSL Sorgusunu, buraya tıklayarak görebilirsiniz.

 

3-) İade ve Değişimlerde müşterimize asla keyfi zorluklar çıkarmayız. İade/Değişim şartlarına uygun olan ürünleri mutlaka iade/değişim için kabul ederiz. Çünkü bu kabulü sağlamadığımızda müşterimizin ne hissedeceğini ve güven kaybına uğrayacağımızı biliriz.